-
walberg
-
Onderwerp Auteur
-
Offline
-
Senior lid
-
-
Berichten: 47
-
Ontvangen bedankjes 0
-
-
|
Ik gebruik Joomla 2.5 heb onlangs zoals in andere Topics te zien Leotheme travel geinstalleerd. Helaas stond daarin nog de Titel Tourism en natuurlijk Lorem ipsum... in de description tag. Dat laatste heb ik weten aan te passen alleen kan ik nergens vinden waar ik de titel van de site kan aanpassen? Dit is wel belangrijk wil ik hoog in Google komen.
|
|
-
Arjan
-
-
Offline
-
Platinum-lid
-
-
Berichten: 1478
-
Ontvangen bedankjes 6
-
-
-
-
|
Voor de gehele site is dat bij Website > Algemene instellingen.
Per menu item kan je het ook instellen aan de rechterkant,
- Linktype opties geeft de mogelijkheid om een titel aan de link toe te voegen te vergelijken met de alt van een afbeelding.
- Paginaweergave opties stelt de titel van de pagina in.
- Metadata opties is voor de inhoudstekst en zoekwoorden.
Het is het beste om het per menu item te doen zo dat de gehele site op de verschillende pagina's verschillende namen, zoektekst en zoekwoorden heeft.
Ook kan je nog met de alias, onder de menutitel spelen want ook deze leest Google en elke andere zoekmachine.
Lekker ontspannen mensen helpen met hun website problemen.
|
|
-
walberg
-
Onderwerp Auteur
-
Offline
-
Senior lid
-
-
Berichten: 47
-
Ontvangen bedankjes 0
-
-
|
|
|
-
Lazy Garfield
-
-
Offline
-
Elite-lid
-
-
Berichten: 205
-
Ontvangen bedankjes 0
-
-
-
|
Als het opgelost is, zou je het topic dan willen sluiten?
Voordat je een vraag post, gebruik eerst de zoekfunctie van ons forum eens, dat scheelt deze luie kater een hoop werk.
|
|
Tijd voor maken pagina: 0.182 seconden