-
cb
-
Onderwerp Auteur
-
Offline
-
Gold Boarder
-
-
Berichten: 188
-
Ontvangen bedankjes 0
-
-
|
ik wil op de site een overzicht krijgen van de laatste berichten van de voetbal (bv
www.sporza.be/cm/sporza/voetbal
)
Daarvoor dacht ik om de onderstaande extensie te gebruiken.
JoomlaWorks 'Simple RSS Feed Reader' Module v3.0
De layout op mijn pagina is ok, maar wanneer ik op een artikel klik dan krijg ik een nieuw tabblad met enkel code, hoe of met welke extensie kan ik nieuwsberichten weergeven.
Mijn site:
www.asa-rsca.eu
alvast aan iedereen heel erg bedankt .....
|
Gelieve Inloggen of een account aanmaken om deel te nemen aan het gesprek.
|
-
cb
-
Onderwerp Auteur
-
Offline
-
Gold Boarder
-
-
Berichten: 188
-
Ontvangen bedankjes 0
-
-
|
Ik had al een topic gepost i.v.m. een feed extensie, aangezien ik geen oplossing had gekregen ben ik aan het zoeken geweest bij ingesloten modules van joomla. Zoals de Feed weergave, vanaf ik deze module gebruik, dan werkt er niets nog - krijg ik een blanco blad.
Eerst dacht ik dat het te maken had met mijn template, dus getest bij een andere template en identiek hetzelfde probleem.
Nu test ik het uit bij een joomla2.5-versie en daar werkt de feed weergave zonder probleem. Zijn er nog mensen die problemen ondervinden bij de joomla 3-versie en de feeds?
|
Gelieve Inloggen of een account aanmaken om deel te nemen aan het gesprek.
|
Tijd voor maken pagina: 0.166 seconden